BETON RENKLENDİRME

     Beton zeminlerin renklendirilmesi, zemininizin çevre dostu renkli kimyasallar ile tepkimesi sonucu oluşan renklendirme işlemidir. Betonun içine penetre olan ve betona kimyasal bağlarla işleyen kimyasal boyalar ile yapılmaktadır. Beton zeminlerin renklendirilmesi için kullanılan boyalar, duvar boyaları gibi betonun yüzeyini boyamak yerine betonun içine işleyerek betonun renklendirilmesine olanak sağlar. Beton tozumazlık ve parlatma uygulamasıyla beraber kullanılacak zeminlerin artistik renklendirme ve şekillendirme ile görsel estetiğinin arttırılması sonucu elde edilir. Yüzeyde film tabakası oluşturmadan renklendirme işlemi en doğal yöntemler ile yapılır. Beton boyaları 28 günlük kürünü tamamlanış olan her türlü betona uygulanabilir.

     Betona tamamen penetre olur ve bir daha beton kazınmadıkça çıkmaz. Betonda dekoratif şekiller ve firma logolarının yapılmasına imkan verir.

GENEL ÖZELLİKLER:

* Küçük moleküllü yapısı ile çimento esaslı yüzeylere tam penetre olur ve bir daha beton kazınmadıkça çıkmaz. Şeffaf görüntü sağlar.

* Parlatılmış betonlar için tasarlanmıştır.

* Gelişmiş nem, leke ve UV koruması sağlar.